Bie nga 20 metra lartesi humb jeten 31 vjecari

0
627

GREQI-Nje lajm i keq vjen nga Greqia ku ka humnbur jeten nje 31 vjecar shqiptar.

I riu ka rene nga 20 metra lartesi dhe eshte derguar me urgjence ne spital por nga plaget e renda ai ka humbur jeten.

31 vjecari merrej me mirembajtjen e cative dhe pasi ishte duke punuar ne nje fabrike ku ka humbur ekulibrin dhe ka rene nga 20 metra lartesi.

I riu punonte ne Athine. Policia ka shkuar ne vendngjarje per te zbardhur shkaqet e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here