Bie nga lartesia. Humb jeten 38 vjecari ne vendin e punes

Ky eshte 38 vjecari Shpend Krasniqi qe humbi jeten diten e djeshme ne Bresje të Fushë Kosovës.

Ai ishte duke punuar dhe ka rene nga lartesia ne vendin e punes.

Pasi mori plage te rende ne trup ai nuk ka mundur te jetoj. Ngjarja ka ndodhur ne oren 11 dhe viktia po kryente punime ne nje objket ku ai po punontet por fatkeqesisht ai ka rene ne toke ku ka humbur jeten.

Policia dhe hetuesit kane shkuar ne ngjarje dhe jane duke zbardhur shkaqet pse ndodhi ngjarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *