Bie nga pallati nga frika tërmetit, ndërron jetë një person në Durrës (FOTO)

  0
  110

  Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Durrës. Thoma Rusi 62-vjeç , roja i një objekti 6-katësh në ndërtim e sipër në zonën e Currilave ka rënë nga pallati duke humbur jetën.

  Ai mësohet të ketë rënë nga një lartësi e konsiderueshme për shkak të frikës

  Durrës/Informacion paraprak:

  Më datë 28.01.2020, rreth orës 23:30, në një ndërtesë është rrëzuar aksidentalisht,shtetasi Th.R., 62 vjeç, banues në Durrës, ku për pasojë ka ndërruar jetë.

  Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here