Monday, May 23, 2022
HomeFrika nga tërmeti/ Burri nga Durresi shtyn gruan në tokë dhe ia...
Array

Frika nga tërmeti/ Burri nga Durresi shtyn gruan në tokë dhe ia mbath i pari drejt derës (VIDEO)Kur vjen puna për të shpëtuar koken nga tërmeti të gjithë ia mbathin ‘me të katra’.

Një rast i tillë është kapur nga kamerat e sigurisë në një supermarket në Durrës ku një burrë i trembur nga termeti i mbremshem iken mevrap drejt daljes.

Ai jo vetëm që nuk e pret gruan, por e shtyn atë për të dale vete i pari dhe pa e kthyer kokën pas duke dale jashtë. 

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments