Burri kishte probleme pronesie dhe i merr jeten 3 grave ne lokal

Jo vetem ne shqiperi por dhe ne itali mund te humbesh jeten per pronen.

Një person ka hyrë i armatosur brenda një lokali duke shkaktuar 4 viktima e duke lënë 2 të tjerë në gjendje të rëndë.

Sipas asaj që raportohet, në kulmin e një mosmarrëveshjeje gjatë një takimi të bashkëpronësisë, një burrë qëlloi duke vrarë tre gra e duke lënë dhe një tjetër të vdekur.

Lokali ku ndodhi ngjarja ndodhet në verilindje në via Monte Gilberto në zonën e Fidene. Policia dhe katër autoambulanca kanë mbërritur në zonë, raporton Tgcom.

Ende nuk dihen identitetet e viktimave. Dyshohet se autori kishte probleme psikologjike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *