Burri komentonte videon e nuses nga Librazhdi, e shoqja e tradhëtonte me shokët e tij

Video e publikuar pak ditë më parë ku tregohej se si familjarët e burrit kishin kapur “mat” nusen e tyre duke e tradhëtuar bashkëshortin me një burrë tjetër, nxiti një debat jashtëzakonisht të gjerë në lidhje me mungesën e besnikërisë nga ana e femrave ndaj meshkujve.

Të pafundme kanë qenë komentet e shqiptarëve në lidhje me këtë situatë. Por duket se ndërkohë që një burrë komentonte në lidhje me lajmin, gruaja e tij e tradhëtonte me shokët.

Gruaja në fjalë ka dërguar një mesazh pranë redaksisë së Joq Albania ku shprehet se ndërkohë që i shoqi komentonte duke shkruar se burri duhet të punojë tokën dhe të mos ta linte gruan në Shqipëri etj, e shoqja e komentuesit ndërkohë e tradhëtonte me shokët e tij.

Sipas gruas, i shoqi bënte filozofin duke u dhënë mendim meshkujve të tjerë në komente, kur në fakt edhe e shoqja e tradhëtonte, madje me shokët e tij.

Sipas gruas, rreth 90% e grave që jetojnë në Shqipëri, e tradhëtojnë bashkëshortin, ndërkohë që këta të fundit mendojnë se i kanë gratë të ndershme.

Në vijim mesazhi i plotë i qytetares:

Prsh JOQ. Po lexoja komentet e meshkujve ne rastin e nuses qe u kap mat ne Librazhd. Shikoj komentin e burrit tim qe shkruante, qe burri duhet te punoj token, mos ta ler gruan ne Shqiperi etj.. Ai jeton me mua ne Shqiperi dhe un e tradhtoj me shoket e tij😆🤭 Ai ben filozofin, duke i dhen mendime burrave tjer, ketu ne komente.. Pika qe nuk ju bie o burra, 90% e grave qe jetojn ne Shqiperi tradhetojn vetem se 60% se kan marr vesht akoma dhe mendoni se keni grat e ndershme😄 po e verteta esht vetem se i keni shum te zgjuara, dhe skeni kuptu gje akoma..Rrini shikoni oxhaket e tjerve e tuajt i keni bloz. 😆😆 Anonim 🖐️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *