Bresheri sa nje kokerr kumbulle ne vendin tone i prishi te mbjellat. Video

Shi dhe bresher ne vendin tone.Rikthehen reshjet e shiut ne vendin tone pas diteve te nxehta. Pritet qe kjo fundjave te kete reshje shiu. Java qe vjen pritet qe te rikthehen perseri diten e nxehta.

Ndersa diten e sotme ne Voksopoje nje video tregon se ka pasur reshje te dendura shiu dhe bresher. Breshire ka ren per nje kohe te gjate dhe ishte sa nje kokerr kumbulle.

Por fatmiresisht nuk ka pasur probleme. Pritet qe dhe ditet ne vazhdim te jene me reshje shiu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *