Çfarë postonte në TikTok 13-vjeçari në Lushnje? (Foto)

    Dalin detaje të reja lidhur me ngjarjen e rende në Lushnje ku një 13-vjeçar i dha fund jetës duke u vetv arur në dhomën e tij në shtëpi. Duket se ai ka rënë pre e teknologjisë.

    Miqtë e 13-vjeçarit kanë treguar për mediat se ai ishte aktiv në rrjetet sociale, dhe po bënte një video në TikTok kur humbi jetën. Ata thanë se ai kishte lidhur një spango në qafë dhe kishte hipur mbi karrige kur u rrëzua dhe humbi jetën.

    13-vjeçari ishte aktiv në rrjetet sociale dhe postonte video të ndryshme në llogarinë e tij personale dhe në njërën prej tyre shkruante: Njerëzit largohen kur krijon varësi ndaj tyre. Edhe videot e tjera qe ka postuar kane mesazhe dhu ne.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *