Cifti u nis per muaj mjalti por e gjen belaja ne aeroport

Pasi cifti mbaroj dasmen ata u pergatitet per muaj mjalti pasi kishin prer biletat ne nje ishull perrallor. Cdo gje kishte shkuar shume mire dhe ata mezi po prisnin per disa dite te bukura.

Udhetimi ishte me 3 ndalime dhe ciftit priti per 14 ore ne aeroport aeroplanin qe te shkonin drejt destinacionit.

Por ata tregojne se flutururimi u anulua dhe ata u merziten shume. Pas 14 ore pritje ata u detyruan te ktheheshin perseri nga kishin ardhur.

Kompania e udhetimit e njoftoi se fluturimi i tyre ishte anuluar për shkak të kufizimeve të kontrollit të trafikut ajror dhe se ndërprerja ishte jashtë kontrollit të tyre.

Diten tjeter cifti u kthye perseri ne shtepi dhe muaji i tyre i mjaltit shkoj per ters nga kompania e udhetimeve.

Ndodh dhe keshtu qe nisesh per muaj mjalti dhe perfundon ne shtepi shkroi cifti ne rrjetet sociale duke u bere virale historia e tyre e muajit te mjaltit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *