Cmenden cmimet ne jug te vendit/54 mijë lekë çadra dhe dy cocktails!

Është vetëm fillimi, por çmimet në jug të vendit po kapin majat. Duket se pushimet-shqiptarëve do u kushtojnë shumë shtrenjtê këtë vit.

Së fundmi një qytetar është shokuar kur ka paguar 54 mijë lekë të vjetra për shezlongun dhe dy cocktails.

Ai shkruan:

Pershendetje Joq, Jugu katastrof pa filluar ende sezoni i veres. Cmimi i shezlloni te Pepperoni njesoj sa dhoma qe ke rezervuar ne hotel. 7000 cadrat per 4 veta 3000 cadrat e thjeshta per 2 veta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *