Cmendet i riu. Hedh te dashuren nga katit i gjashte i hotelit

KOSOVE- Nje lajm i hidhur vjen nga Kosova ku mesohet se nje i ri ka hedhur nga dritarja e hotelit nje vajze.

Mesohet se 27 vjecari nga Kosova hedh nga dritarja e hotelit te katit te gajshte nje vazje Argjentinase.

Vajza ka hubur jeten ne vend ndersa i riu eshte arrestuar dhe pritet te dal ne gjyq.Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *