Arbana poston per here te pare foto te vajzes. Shikoni se sa eshte rritur

0
2273

Arbana ka postuar nje foto te vajzes se saj Zoi ne rrjetet sociale ku shikohet se sa eshte rritur vajza.

Keto ishin fjalet e para kur Zoi errdhi ne jete:“Dreams do come true! Bekimi i tretë i jetës sime sot na mbushi plot Jetë. Mirë se vjen Zoi! Unë, babai yt dhe vëllezërit e tu që tani po çmendemi pas vajzës që aq shumë kam ëndërruar.”-kështu do të shkruante Arbana Osmani, 1 shtatorin e kaluar. Me anë të një fotoje të publikuar në Instagram, ku dukshëm i lexohej lumturia në sy, moderatorja e njohur na tregoi se ëndrrat bëhen realitet dhe se Zoi i kishte mbushur jetën.

Ne i urojme dite te bukura dhe plote shendet Zoit me familjen e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here