Friday, May 20, 2022


HomeDalin në shitjet biletat për ndeshjen Shqipëri - Andorra
Array

Dalin në shitjet biletat për ndeshjen Shqipëri – AndorraFSHF, ka bërë publike çmimet duke nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen e parafundit eliminatore të Euro 2020, të Kombëtares shqiptare.

Ndeshja Shqipëri-Andorrë, do të luhet më datë 14 nëntor, ora 20:45, në stadiumin “Elbasan Arena”.

Këto jane çmimet e biletave për ndeshjen:

500 lekë më e lira në tribunat G2 dhe C2.

1 000 lekë në tribunat G1, G3, C1. C3.

1 500 lekë në tribunat F dhe D.

2 000 lekë tribuna E.

3 000 lekë tribunat B1 dhe B5.

4 000 lekë në tribunat A1, A4, B2 dhe B4.

5 000 lekë në tribunat B3, A2 dhe A3.

8 000 lekë në tribunën VIP.

Ata që dëshirojne mund t’i gjejnë biletat pranë dyqanit të FSHF, tek stadiumi “Selman Stërmasi” dhe në “Elbasan Arena”, si dhe “online”.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments