Saturday, May 21, 2022


HomeDel vendimi i fundit, ja sa lekë marrin pensionistët për fundvitin
Array

Del vendimi i fundit, ja sa lekë marrin pensionistët për fundvitinKa dalë vendimin i fundit për bonusin për pensionistët. Shuma e lekëve nuk do të jetë 5 mijë lekë si çdo vit por këtë fundvit do të jetë 3 mijë lekë.

Ky vendim u mor në “minutat e fundit”

“Një bonus 3 mijë lekë për çdo pensionit dhe kategorinë e personave që trajtohen me pension të veçantë”. tha Ministrja e Financave, Anila Denaj

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments