Monday, May 23, 2022
HomeNjë ngjarje e pazakontë në qytetin e Durrësit, shtangen qytetarët
Array

Një ngjarje e pazakontë në qytetin e Durrësit, shtangen qytetarëtNjë ngjarje e pazakontë ka ndodhur sot në qytetin e Durrësit pasditen e sotme, ku një palme eshte keputur në dysh dhe ka rënë duke zënë poshtë saj dy persona.

Si pasojë e rënies së degës së pemës dy personat që ishin duke ecur poshtë kanë marrë pla gë në fytyrë dhe në trup.

Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e njohur si Valuta në Durrës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments