Detaje te reja.Hakerat iranianë zbulojnë informacione për të riun që goditi Berishën: Gert Shehu rezulton…

Gert Shehu, është i riu 31-vjeçar që goditi me grusht Sali Berishën sot në protestën e opozitës.

Teksa Berisha e Ilir Meta marshonin me një grumbull njerëzish mbrapa në Bulevard, Shehu u shfaq papritur duke i shpëtuar vigjilencës së truprojave të kreut të PD-së dhe duke goditur ish-kryeministrin në fytyrë.

Më pas njerëzit e Berishës iu sulën njëherësh duke e goditur 31-vjeçarin, që përfundoi i gjakosur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *