Dita e dasmës kthehet në dite zie, e reja: Ajo qe me ndodhi mua mos e provofte as hasmi

  0
  146

  Diten e diel ne rubriken Ka nje mesazh per ty, ishte nje histori e vështirë dhe mjaft të dhim bshme e vajzes me emrin Xhulia, e cila tregoi se si dita qe priste te ishte më e bukura, u kthye në ditën më të trishtuar, për të dhe familjen e saj.

  Ajo tregon se ditën kur krushqit do të shkonin në shtëpinë e saj për ta marrë si nuse, gjyshi i saj ndërroi jetë.

  Ishte situatë e shume e vështirë  për te dhe familjen e saj, por nuk mund ta shtynin dot dasmën dhe me dhimbje të madhe dhe me shumë lot, ajo doli nga shtëpia, e veshur nuse.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here