Donald Veshaj merr në mes të koncertit foton e Borës, ja reagimi ‘epik’ i tij (Video)

Mbrëmjen e djeshme, Donaldi ka performuar në një club me shqiptarë në Zvicër.

I shoqëruar si në çdo koncert nga vëllai i tij dhe Elgit Doda, këtë herë aktorit i ka ndodhur një e papritur.

Një fanse i ka dhuruar atij një kuti, ku në të shfaqet foto e Donaldit dhe Bora Zemanit, teksa shkëmbyen puthjen e famshme në “Big Brother VIP”.

Video që po qarkullon në rrjet duket edhe reagimi i Donaldit i cili falenderon fansen, siç mund ta shini më poshtë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *