Saturday, May 21, 2022


HomeDorjan Greku mezi arrin të mbyllë intervistën: Vajza e Sajmirit thotë ‘baba’...
Array

Dorjan Greku mezi arrin të mbyllë intervistën: Vajza e Sajmirit thotë ‘baba’ gjithë ditën…Dorjan Greku ka rrefyer historinë e tij dhe momentet e tij të fundit me nënën dhe babain, të cilët humbën jetën nën rrënojat e një prej pallateve të shembura si pasojë e tërmetit në Thumanë, si dhe marrëdhënien e tij me vëllain i cili nuk ja doli dot..

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments