“S’kena me u pa mo bashkë”, pasi braktisi emisionin në mes të sezonit, reagon për herë të parë Renato Mekolli

  Ditën e djeshme pati zëra se shefi Renato braktisi emisionin ‘Hell’s Kitchen’ në mes të sezonit.

  Skenaristja e emisionit, Zefina Hasani tregoi se Renato Mekolli e la në mes emisionin ‘Hell’s Kitchen’ për motive krejtësisht personale.

  Ndërkohë ditën e sotme ka ardhur edhe reagimi nga vetë Renato, i cili përmes një posti në rrjetin social Instagram shkruan:

  ‘Disa do gëzohen, disa do mërziten! Vazhdimit nuk i dihet…Fund!’.

  Por Renato Mekolli nuk e le me kaq, ai postoi edhe refrenin e njohur tëkëngës së Flori Mumajesit, ku citon:

  ‘S’kena me u pa më bashkë’.

  Mbase shef i kuzhinës Renato ka hatërmbeteje dhe ky ishte një diss për programin që drejtoi deri para pak kohësh?!

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *