Monday, May 23, 2022
HomeDy djemtë ikën ,familja Shabani sot i përcjell, ah gjeni forcë ta...
Array

Dy djemtë ikën ,familja Shabani sot i përcjell, ah gjeni forcë ta përballoni. Mesazh prekës i shokëve..Nje dite pas aksidentit qe i mori jeten dy te rinjve te familljeve Shabani, ne rrethrotullimin e Kolonjes, humbje e madhe per familjaret e te rinjeve qe mbetet ne kujtese, nuk kane munguar mesazhet ngushelluese te bashkmoshatareve te tyre.

Mbremjen e djeshme rreth orës 21:30, në aksin rrugor Lushnje–Fier,në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Kolonjës”, mjeti tip “DAIMLER CHRYSLER”, ka dalë nga rruga dhe si pasojë kanë ngelur të dëmtuar tre shtetas të cilët ishin pasagjer në këtë mjet.

Pasi u dërguan në Spitalin e Lushnjes në gjendje të rëndë, ndërroi jetë Jorges Shabani dhe me pas edhe Alteo Shabani nderkohe Alban Doksani 16 vjeç, ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments