Monday, May 23, 2022
HomeDy lekundje te tjera brenda pak minutash, magnituda u rrit. Ja ku...
Array

Dy lekundje te tjera brenda pak minutash, magnituda u rrit. Ja ku ishte epiqendraDy lëkundje jande ndjere gjate paradites se sotme brenda pak minutave me epiqendër në detin Adriatik.

Njëra në orën 11:25 dhe tjetri në orën 11:52. Sipas faqes që regjistron lëkundjet e tërmeteve EMSC, mësohet se magnituda e tërmetit të parë, ka qenë 4.6 me thellësi 10 km.

Ndërsa magnituda e lekundjes se dytë ishte 5.1, në rrije nga i pari, me thellësi 10 km

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments