Dy policë humbën jetën në Itali/ Policia shqiptare bën gjestin e veçantë përballë Ambasadës (VIDEO)

  0
  147

  Policia e Shtetit shqiptare në solidaritet me Policinë italiane, në shenjë respekti për policët italianë, të cilët humbën jetën në krye të detyrës, në Trieste të Italisë, paraditen e sotme organizoi një ceremoni para Ambasadës Italiane në Tiranë.

  Punonjësit e Policisë kanë mbajtur drejtqëndrim dhe për një minutë kanë mbajtur ndezur sirenat e Policisë.

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here