“E dh**** fare” Robert Berisha kerkon falje per deklaraten e tij pas ndarjes nga Nora

  Kengetari Robert Berisha ishte i ftuar diten e sotme ne emisionin Wake UP, ku foli dhe per deklaraten e tij shokuese rreth dashnoreve.

  Me heret ai kishte deklaruar se nëse burri u siguron kushte të mira për të jetuar fëmijëve, atëherë gruaja duhet të bëjë pjesën e saj për të kënaqur dëshirat e burrit të saj.

  Madje ai ka shkuar më tej duke thene se në të gjithë portretin familjar që ai përshkroi, fajtore është gruaja që burri nis një lidhje jashtë martesës së tyre. “Sa më shumë gabime që bëni tek shtëpia, rritet numri i dashnoreve”.

  Kisha pas deshire me kerku falje per te gjithe femrat shqiptare, nuk ka qen deshira ime ofendu dike, eshte shprehur ai diten e sotme.

  Kam bere qindra deklarata por kesaj here e dh… ka treguar kengetari

  Dashnore nuk kam dhe s’do kem, nese do kem dike do ta bej publike pa asnje problem. Per momentin jam i fokusuar ne punen time

  Me poshte dhe deklarata shokuese e Robertit:

  Unë mendoj që një mashkull i suksesshëm, që e mbush frigoriferin mirë, që e sheh gruan mirë, që i ka të gjithë të mirat gruaja e vet dhe fëmijët gjatë dimrit dhe verës, çfarë ka ndonjë problem aty që paska ai dashnore?

  Hiç, sa më pak fjalë, rritni fëmijët, shkoni me pushime, hani, pini, duajeni burrin, rrijini gati dhe ndoshta nuk e rrit numrin e dashnoreve. Sa më shumë gabime që bëni tek shtëpia, rritet numri i dashnoreve. Kështu që bëhuni të mençura. O zvogëlojani numrin, o ja hiqni krejt ato. Krejt varet prej jush. Ky ishte mesazh për gratë.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *