Femija i pret rrugen, përmbyset autobusi në Berat (Video)

    Një autobus me 4 pasagjerë brenda, mes tyre një fëmijë 11-vjeç, që po udhetonte nga Skrapari në drejtim të Tiranës ka dalë nga rruga mëngjesin e sotëm rreth orës 07:30 në Poshnje.

    Pamjet e autobusit që është batuar duke dalë nga rruga, por fatmirësisht nuk ka të lënduar dhe të gjithë pasagjerët që ishin brenda janë në gjendje të mirë.

    Shoferi deklaroi para grupit hetimor se shkak i aksidentit është bërë një fëmijë, që i ka prerë rrugën dhe për këtë arsye ka devijuar rrugën duke përfunduar jashtë saj.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *