E fundit/ Babai i Mateos ben dëshmine rrën qethëse, ndersa nena e tij.. (Video)

  0
  235

  DIten e sotme familjaret dhe te afermit e Mateos jane mbledhur para hyrjes se Gjykates se Fierit ku nuk kane munguar edhe perplasjet me forcat e rendit.

  Babai i Mateos flet i perlotur ne kete video

  Nderkohe Nëna e Mateos shfaqet ne kete video e shkatërruar mes lotëve mban kokën me dorë

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here