E fundit/ Edi Rama jep njoftimin e rendesishëm. Nga nesër pas ores 1 mbyllet gjithcka, të hënën 90 minuta…

  Kreu i qeverise,Edi Rama ka lajmëruar se nga dita e hene do te ndryshoje fasha e orareve te daljes per te gjithe qytetaret, nderkohe nga dita e neserme deri te henen cdo gje do te jete e mbyllur.
  Postimi i plote: 🔴 NESËR ËSHTË DITA E FUNDIT ME FASHËN ORARE DERI NË 13.00😊

  🔴 NGA NESËR NË 13.00 DERI TË HËNËN NË 05.00 GJITHÇKA DO TË JETË E MBYLLUR DHE TË GJITHË NË SHTËPI🙏

  🔴 NGA E HËNA, FASHA ORARE DO TË ZGJATET DERI 17.30 DHE AUTORIZIMET PËR LEJE-DALJE PËR PAZAR DO TË JENË 90 MINUTA😊

  Pak nga pak dhe me durim, do të dalim me kokën lart nga kjo luftë

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *