E gjeni dot se cila eshte? Tani eshte nje kengetare e shquar Shqiptare

  Kjo kengetare eshte nje nga me te dashurat e publikut shqiptar.

  Eshte kengetare e mirenjohur e muzikes popullore dhe per vite te tera ka arritur nje numer te madh fansash dhe kjo fale dashurise qe kane per muziken e zerin e saj.

  Behet fjale per Ganimete Jashanica, e cila me kenget e saj ka dhene mesazhe te rendesishme gjithmone.

  Tani e ndiqni por me pare nuk e keni ditur si ka qene.

  Ne foto nuk verete ndonje ndryshim i madhpasi edhe pse ajo sot eshte 52 vjecare ka ruajtur elegancen e saj dhe per te vitet jane thjesht numra.

  Kengetarja eshte martuar me Ismet Jashanicen dhe ka dy femije.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *