E mbani mend ‘Bylentin’ tek ‘Dashuri e ndaluar’? Sot vajzat çmenden pas tij..

U bë mjaft i njohur në Shqipëri tek seriali Dashuri e ndaluar ku luante rolin e Bylentit, djali i vogël i familjes Zijagil. Por pak vite më vonë ai u shfaq në rolin e Mert në serialin Shtëpiake të dëshpëruara.

Mirepo sot ai nuk është më ai djali i vogël që shihnit tek seriali “Dashuri e ndaluar” dhe as ai djali adoleshent qe ka luajtur tek Shtëpiake të dëshpëruara, sepse tani është rritur, ka një pamje krejt tjetër dhe eshte duke çmendur vajzat e Turqisë me pamjen e tij.

21-vjeçari rolin e fundit e pati në serialin Ertugrul ku u shfaq me një pamje më burrërore në rolin e “Dundar”. Keshtu qe sot aktori simpatik ka terhequr shpesh vemendjen e vajzave.

Ai tashme eshte pjese e serialeve te reja dhe shume te sukseshem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *