Friday, May 20, 2022


HomeE zhgënjyer dhe e ngrirë, momenti kur Elvana Gjata merr çmimin e...
Array

E zhgënjyer dhe e ngrirë, momenti kur Elvana Gjata merr çmimin e 2-të (VIDEO)Që para se të bëheshin publike këngët konkuruese në “Festivalin e 58-të të Këngës”, lajmi se Elvana do të shpallet fituesja kishte marrë dhenë.

Entuziazmi i Elvanës nga ky paralajmërim i rremë dukej qartë si në rrjetet sociale edhe në skenë e në performancë.

Por zërat filluan të dalin edhe për Arilenën si një fituese e mundshme.

Dhe më në fund momenti erdhi. Në Festival u shpallën fituesit dhe Elvana mori vendin e dytë ku siç shihet edhe në video këngëtarja spo i besonte veshëve.

Elvanës i duhej një konfirmim i dytë për të pranuar çmimin e dytë në Festial dhe për ti lënë triumfin koleges së saj, Arilena Ara.

Gjithashtu edhe në rrjetet sociale të Elvana Gjatës ka rënë heshtija dhe entuziazmi i vetëm një dite më parë duket se është strukur.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments