Efin e kap ankthi kerkon te dal nga shtepia e Big Brother

Debatet ne shtepin e Big Brother jane bere te ashpra dhe Efi ka kerkaur qe te dal pas ankthit qe ka ne ate shtepi.

Ajo ka debatuar me opinionistet dhe me Kiaren dhe keto biseda e kane stresuar dhe i ajo ka ankth qe keshtu ajo kerkon qe te dal nga shtepia.

Ja se si shpreht Efi me Kiaren

Kiara: E di që e ke stakuar trurin, por…

Efi: Po jo se s’ka shkatërroj veten unë! Jam bo gjys robi, kam ditë pa ngrënë, më vjen të vjellë, më ka kap ankthi…e për ça? Se si të dukem unë jashtë? Rri afër me të, “rrin afër se ai ka popullaritet”, i rri larg, s’rri dot se unë kam qejf të rri me ju, kupton? Janë 2 gjëra, ore thoja çfarë pozicionimi të marr unë? Është e lodhshme…

Kiara: Mua më erdhi keq që pajtimi ynë nuk u konsiderua si pajtim, por si shtirje…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *