Këto janë të rinjtë e famshëm të Tik Tokut që u arrestuan në Durres. Anëtarë të grupit kriminal

Diten e sotme jane arrestuar kater persona Stivi Bulku, Ergi Curri, Kristel Balla dhe Gentian Konesha. Ata shperndanin lend narkotike ne klube nate.PO ashtu ata jane te famshem dhe ne Tik Tok.

Stivi Bulku eshte nje bloger i sukseshem po ashtu dhe Kristel Balla kane ndjekes te shumt ne Tik Tok dhe Instagram.

Çfarë u sekuestrua?

– 1 pako me kokainë, me peshë 130 gramë;

– 40 doza me lëndë narkotike të llojit kokainë;

– 3 automjete, 2 prej tyre luksoze;

– 96 mijë lekë të rinj dhe disa shuma në euro, franga dhe paund;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *