Saturday, May 21, 2022


Home'Ejani, 30 vite ma solli shpirtin aty ku s'mban më'! Fjalët e...
Array

‘Ejani, 30 vite ma solli shpirtin aty ku s’mban më’! Fjalët e para të burrit..Paraditen e sotme, nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Durres. Nje burre i ka marre jeten bashkeshortes se tij ne me te qytetit.

Burime nga policia bëjnë të ditur se autori Ruzhdi Tosuni e ka njoftuar vetë policinë duke u thënë “ejani se kam vr arë gruan“. Pyetjes së policisë së “ku ndodhej“, autori i është përgjigjur duke thënë “para dyqanit po ju pres“.

Kur ka shkuar policia ai i ka dorëzuar çelësat e qepenit dhe të dyqanit. Teksa e shoqëronin në polici dhe e pyetën se përse e bere, autori është shprehur se “ma solli shpirtin aty ku nuk mban më. Kam 30 vjet që e duroj“.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments