Erdhen per pushime nga Amerika. Detaje te reja si djali mbyti nenen e tij ne Permet

Nje ngjarje e rende ka ndodhur mbremjen e sotme ne Permet ku mesohet se 24 vjecari ka mbyrtur nenen e tij 65 vjec.

Detaje te reja jane zbuluar ku mesohet se jetonin ne Amerike dhe para disa ditesh ishin kthyer nga Amerika per te kaluar disa pushime ne Permet.

24 vjecari quhej Albi Muhollari dhe nena e tij Zeniate Muhollari 65-vjeçe.

Ai e ka mbytur nenen e tij me plasmas nenen e tij pasi ai ishte ne gjendje depresive. 24 vjecari eshte arrestuar dhe vijon puna per te sqaruar te verteten

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *