Monday, May 23, 2022
HomeFamilja Rama pret bashkë Vitin e Ri, djali i tij Greg poston...
Array

Familja Rama pret bashkë Vitin e Ri, djali i tij Greg poston foton e veçantë familjareFamilja e Kryeministit Rama e ka kaluar ndërrimin e viteve në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ka qenë djali i madh kryeministrit Edi Rama, Gregu i cili ka postuar një foto me Rean, vajzën e Linda Ramës, dhe të voglin e familjes, Zahon.

‘Për aq sa mund ta kujtoj gjithmonë, kam dashur ta kem këtë foto. Gëzuar Vitin e Ri’,! shkruan Gregu krahas fotos.

Pas kësaj kuptuam se,  ai dhe Rea gjithmonë do përpiqen t’a kënaqin sa më shumë Zahon.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments