Festojnë ditëlindjen në të njëjtën datë, e dini sa vite më e madhe se Eduarti është Arbana Osmani

Partnerë në punë, në jetë e sikur të mos mjaftonte kjo ato kanë lindur edhe në të njëjtën datë. Bëhet fjalë për çiftin e njohur të showbizit, Arbana Osmanin dhe Eduard Grishaj.

Dyshja festuan ditëlindjen ne 7 Maj dhe nuk kanë munguar fotot plotë dashuri e dedikimet e veçanta në rrjetet sociale. Moderatorja e njohur ka postuar një foto me partnerin.

Çifti kanë zgjedhur që këtë ditëlindje ta festojnë në New York, nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Arbana Osmani festoi ditën e djeshme 39 vjetorin e lindjes, ndërsa partneri i saj Eduarti festoi 33-vjetorin.

Eduarti dhe Arbana janë prindër të një djali, Diellit dhe po presin fëjen e tyre te dyte. Joni është djali i madh i Arbanës nga martesa e parë.

Familja prej 4 anëtarësh, shpesh shfaqet në rrjetet sociale duke marrë komente të shumta që komplimentojnë harmoninë dhe pozitivitetin që përcjellin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *