Flet për herë të parë babai i nuses që u kap mat nga vjehrra. Ja se si quan dhendrin

Babai i nuses nga Librazhdi qe u kap nga vjehrra dhe njerezit e familjes ka folur sot pas shume muajsh.

Ai ka treguar se vajza eshte fejuar me deshiren e saj por kishte nje problem pasi dhendri pjesën më të madhe të

vitit ishte në emigrim, jo në shtëpi. Dhe ai e kishte premtuar se do ta merrte atje dhe do ti bente letrat por ai e quan ate si cun mami.

Babai ka treguar per videon se eshte inskenuar nga prinderit e djalit dhe pas ngjarjes eshte larguar nga fshati dhe jeton ne Tirane.

Erdha unë në Tiranë dhe vendosëm të vinim këtu pasi nga paragjykimet nuk kishte jetesë atj”, tha ai.

I them baballarëve të kenë kujdes fëmijët e tyre pasi nga adoleshenca bien pre e ndonjë mashtruesi dhe përfundojnë aty ku përfundoi vajza ime”, tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *