Futet ne det te lahet humb jeten ne Vlore 73 vjecari

Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Vlore ku mesohet se nje 73 vjecar ka humbur jeten ne plazh.

Ngjarja ka ndodhur ne plazhin e Zvernecit diten e sotme.

Pushuesi vinte nga Greqia dhe ne kohen qe ishte futur ne det kishte pesuar atak kardiak.

Policia ka shkuar ne vendngjarje dhe po punon per te zbardhur ngjarjen transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *