Gazetari ben deklaraten e forte kunder Naimit tregon cfare ka ndodhur ne Suedi

Nuk ndalet diskutimet ne media pse u vra Liridona nga burri i saj Naimi. Ne emisionin “Shqipëria LIVE” eshte diskutuar diten e sotme ku gazetari Milaim Zeka ka bere nje deklarate te forte kunder Naimit.

Ai u shpreh se:“Por ka dhe një pistë tjetër. Bëhet fjalë për një grua shqiptare të zhdukur në Suedi, dhe ky ishte një informacion që Liridona e dinte.

E dinte sigurisht Naimi dhe babai i Naimit, Shabani. Për këtë po hetonte dhe policia suedeze.

Ky mund të jetë një nga sekretet që mbante Liridona,”.

Prokuroria e Kosoves eshte duke punuar rreth ngjarjes se rende dhe pritet qe ne ditet ne vazhdim te zbulohet dhe arsyeja pse Naimi vrau gruan e tij Liridonen nenen e dy femijeve. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *