Genta Ismajli poston per here te pare foton dhe videon e binjakeve te saj. Sa jane rritur

Genta Ismajli dhe partneri i saj turk, Usta, u bënë prindër për herë të parë me datë 21 Janar. Këngëtarja solli në jetë dy binjakë, një djalë dhe një vajzë, të cilët i kanë quajtur Ivy Blue dhe Icon.

Sa të adhurueshëm: Genta ndan videon e parë me binjakët

Përgjatë kësaj periudhe Genta është treguar e rezervuar duke publikuar rrallë foto pranë binjakëve. Mirëpo, vetëm së fundmi këngëtarja ka publikuar videon e parë pranë tyre.

Sa të adhurueshëm: Genta ndan videon e parë me binjakët

Genta shihet e shtrirë në krevat me dy vogëlushët e adhurueshëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *