Brenda shtepise luksoze te Bieta Sulos/ Shikoni sa bukur e ka rregulluar ajo shtepin 2 kateshe

Bieta është mjaft aktive dhe shesh herë ndan momente familjare me ndjekësit e saj ku gjithë vëmendjen padyshim e merr i vogli Kroi. Së fundmi, Bieta nëpërmjet disa postimeve ka zbuluar një pjesë të apartamentit të saj modern.

Në fotot e publikuara në Instagram, shihet se shtëpia e Bietës dhe Albanit është me dy kate me shkallë nga brenda dhe mbizotëron kryesisht ngjyra e bardhë dhe kafe. Në një foto tjetër ku ajo shihet duke pozuar përpara pasqyrës, shihet edhe një pjesë e kuzhinës së saj moderne ku gjithashtu mbizotëron ngjyra e bardhë.

“Gati për xhiro xhiro.”, shkruan Bieta Sulo bashkëngjitur fotove që u komentuan gjatë nga fansat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *