Gjyshja behet biznesmene ne moshen 76 vjecare.

Candace Leslie Cima, një gjyshe 76-vjeçare dhe influencuese e mediave sociale eshte nje grua shume aktive ne jeten e saj

Misionin e saj eshte të ndihmojë gratë në të gjithë botën të pranojnë trupin e tyre ashtu siç janë.

Në të njëjtën kohë, ajo tregon se nuk duhet te dorezohemi edhe pse jemi mbi 70 vjec. Jeta eshte e bukur dhe plot sfida ndaj te jesh gjyshe nuk do te thote te rrish gjith diten ne shtepi por duhet te dalesh te ecesh dhe te kujdesesh per trupin tend dhe veten tende. Keshtu qendron dhe larg semundjeve dhe stresit shtepiak transmeton shiko.news

Candace nuk është vetëm një nënë dhe gjyshe, por ajo është gjithashtu një biznesmene punëtore dhe dëshiron që njerëzit të kuptojnë qe dhe ne moshen 76 vjec mund te besh biznes si nje 20 vjecare.

Ajo ka hapur nje portal ku shet produktet e saj dhe veshjet dhe stilin qe ajo ka krijuar. Nuk eshte turp te jesh biznesmene ne moshen 76 vjecare transmeton shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *