Perplaset me shtyllen. Humb jeten 24 vjecari shqiptar ne Greqi

Nje lajm i keq vjen nga Greqia ku mesohet se ka humbur jeten 24 vjecari shqiptar.

24 vjecari ka humbur ekuilibrin dhe eshte perplasur me shtyllen e tensionit.

Ai po udhetonte me biciklete dhe ngjarja ka ndodhur ne oret e vona te nates.

24 vjecari eshte plagosur rende dhe eshte derguar me urgjenc ne spital por fatkeqesisht nuk ka arritur ti mbijetoj plageve te marra nga perplasja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *