Gjyshja ime është 85 vjece por nuk ka asnjë rrudhë në fytyrë, ja sekreti qe ajo perdor gjithmone

Të gjithë duam të kemi një fytyrë të pastër e pa rrudha. Kjo gjyshe 85 vjecare ka treguar sekretin e saj të bukurisë.

Mbesa e kësaj gjysheje ka postuar në Tiktok një vidjo ku tregon se si gjyshja e saj e mban lëkurën të hidratuar dhe të lëmuar.

Vajza pyeti gjyshen për rutinën e saj dhe ajo e tregoi:
“Si fillim përdor një serum për njollat e moshës apo rrudhat i cili nuk kushton më shumë se 2 paund; ndërsa më tej përdor hidratuesin që ia mban lëkurën të hidratuar e plot dritë.”
Por ajo nuk harronte kremin e diellit i cili pa dyshim bënte diferencën pasi nuk lë njolla nga dielli dhe këtë e blinte 3 paund.

Vidjo e gjyshes që tregonte sekretin e bukurisë së saj ka tërhequr më shumë se 400k pëlqime dhe të gjithë e mbështetën rutinën ditore të saj, e plot përgëzime mori edhe mbesa. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *