Gruaja blen veze ne pazar por cuditet kur e thyen ate. Video

0
295

Nje grua po derguar nje video ne redaksin e JOQ dhe tregon se si veza e saj eshte bosh dhe kjo e ka cuditur ate. Ngjarja ka ndodhur ne qytetin e e Durresit.

Ajo ka blere veze per te gatuar dreken por veza i ka dalur bosh.

Cfare nuk po ndodh ne kete vend dhe askush nuk merr pergjegjesi per gjerat qe ndodhin dhe qe blem.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here