Humb jeten 20 vjecarja pasi futi doren ne lavatrice

Një nënë 20-vjeçare humbi jeten kur futi dorën në lavatrice duke nxjerr rrobat pre saj

Vivian kishte futur rrobat ne lavatrice por pasi kishte mbaruar procesi ajo ka filluar ti marro ato e me pas e ka zen korenti.

Hetuesit thanë se ajo humbi jeten nga elektriciteti.

Burri i saj e dërgoi me urgjencë në spitalit por 20 vjecarja nuk ja doli.

Me pas ekspertet shkuan ne vendin e ngjarjes dhe pane qe lavatricja kishte elektricitet dhe kishte fije te zhveshura.

Ndaj duhet te jeni me te kujdesshem dhe te mos bleni lavatrice te perdorura.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *