Qytetari shkon per pushime ne Durres por habitet nga ajo qe shikon

Nje qytetar na shkruan dhe na dergon foto nga plazhi i Durresit. Pasi ai ka ngel i habitur nga pamja qe ka pare. Pallate te demtuara dhe mure te shembur pallatesh. A jemi ne Ukrain?

Nuk e kam pare kurre plazhin e Durresit ne kete gjendje dhe nuk e di a ka shtet ne kete vend qe ta rregulloj kete pamje kaq te turpshme?

Pas termetetit qe ra para tre vitesh ende pallati eshte i pa rregulluar dhe shume i frikshem dukesh sikur je ne Ukraine. Duket sikur tanket ruse po sulmojne Durresin.

Ne ate vend kalojne kalimtar pa problem po ashtu dhe femije ndaj duhet shteti duhet te nderhyj dhe ta rregulloj kete pallat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *