Humb jeten biznesmeni shqiptar, ishte themelues i kompanisë së njohur

0
381

Biznesmeni i fuqishëm Ismet Hajdari, ka ndërruar jetë. Hajdari ishte ndër themeluesit e kompanisë “Ananas Impex”.

Lajmin e ka bërë të ditur kompania, përmes një postimi në Facebook.

“Me dhembje dhe pikëllim të thellë njoftojmë familjarët, miqtë, bashkpunëtorët dhe të gjithë dashamirët e familjes sonë se ka ndërruar jetë më i dashuri jonë, njëri nga themeluesit e kompanisë sonë Ismet (Ali) Hajdari.

Babai dhe vëllau jonë gëzoi respekt dhe dashuri nga të gjithë qytetarët dhe më gjerë fal mirësisë dhe urtësisë që kishte gjithmonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here