Humb jeten cifti nga Shkodra pas perplasjes nga autobuzi

SHKODER-Nje ngjarje e rende ka ndodhur ne Shkoder ku çifti Adem Sulaj, 80-vjeç dhe Sadije Sulaj 80-vjeç u perplasen nga autobuzi.

Cifti po udhetonte me motorr dhe eshte perplasur nga nje autobuz me turist.

Pas aksidentit cifti eshte derguar me urgjenc ne spital por diten tjeter ata kane humbur jeten.

Grupi hetimor ka shkuar ne vendegjarje dhe po zbulon per shkaqet e ngjarjes.

Aksidenti ka ndodhur ne aksin Shkodër-Koplik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *