Humb jeten mengjesin e sotem 38 vjecari shqiptar ne Itali

Nje ngjarje e rende vjen nga Italia ku mesohet se mengjesin e sotem ka humbur jeten nje 38 vjecar i cili quhej Altin Lekaj

I riu eshte perplasur nga nje makine pasi ai po udhetonte me skuter.

Aksidenti ishte i rende pasi e ka goditur makina e pare ate e ka goditur dhe nje makine e dyte.

38 vjecari mori plage te renda dhe ka nderruar jeten ne vend. Edhe pse ambulanca errdhi per ti dhene ndihmen e pare i riu nuk jetonte me. Shiko.news

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *